Megbízónk élelmiszer és vegyi áru nagykereskedelemmel foglalkozik, raktár áruházába

Kereskedelmi asszisztens

munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Biztosítod, hogy vevőink igényei és elvárásai a legmagasabb színvonalon teljesüljenek
  • Eléred, hogy az üzleti kapcsolataink tovább erősödjenek,
  • Önállóan kézben tartod a vevői megrendeléseket a beérkezéstől a kiszállításig
  • Pontosan, precízen végzed az adminisztrációs munkát: rendelések, számlázás, riportálás
  • A vevői reklamációkat könnyedén és profin kezeled
  • A zökkenőmentes együttműködés érdekében szorosan együtt dolgozol a társosztályokkal

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel és legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • Szívesen koordinálsz kereskedelmi folyamatokat
  • Sikerorientált és dinamikus személyiség vagy

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes önéletrajzát a BRUTTÓ HAVI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.