• Több mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező, piacvezető, fóti székhelyű mezőgazdasági és kommunális gépek márkakereskedésével és szervizelésével foglalkozó vállalat
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Kereskedelmi asszisztens

    Feladatok:

    • Árajánlatok készítése
    • Döntések előkészítése és támogatása
    • Dokumentumok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
    • Árubeszerzések előkészítése és rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
    • Riportok, kimutatások készítése, tervezése
    • Adatok elemzése a vállalatirányítási rendszer segítségével
    • Telefonok kezelése, iratrendezés
    • Egyéb általános irodai adminisztratív feladatok ellátása

    Elvárások:

    • Pozitív gondolkodás, vidámság
    • Adminisztratív területén szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
    • Felelősségteljes, önálló pontos munkavégzés
    • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Nagy terhelhetőség

    Előnyt jelent:

    • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
    • Felsőfokú végzettség
    • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
    • Középfokú olasz nyelvtudás
    • Műszaki érdeklődés

    Amit ajánlunk:

    • Türelmes és szakszerű betanítás
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • Dinamikus, összetartó csapat
    • Fejlődési lehetőség
    • Igényes munkakörnyezet
    • Unalommentes munkaidő

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Személyi asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2151 Fót

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát „Kereskedelmi asszisztens” jeligére!
    További információ: +36-20-511-2650