NKM Energia Zrt. (NKM NEMZETI KÖZMŰVEK ZRT.)

Kereskedelmi árazási szakértő

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • Kiemelt ügyfelek részére készítendő egyedi villamos energia értékesítési ajánlatok árazása, speciális számítások elkészítése.
  • Villamos energia fogyasztáshoz kapcsolódó terhelési görbe menedzsmentben való aktív közreműködés.
  • Részvétel az árazási modellek kidolgozásában, működtetésében.
  • Értékesítési szerződések által generált kockázatok és költségek elemzése, értékelése.
  • Devizapozíciók meghatározása, fedezeti ügyletek előkészítése.
  • Kapcsolattartás az értékesítési és beszerzési szervezetekkel.

Akit keresünk:

  • Felsőfokú végzettség (előny: közgazdász, matematikus)..
  • MS Excel szoftver felhasználói szintű ismerete.
  • Elemző, modellalkotó gondolkodási képesség, kreativitás, precizitás.
  • Nyitott személyiség, önállóság, jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Energiaipari cégnél szerzett tapasztalat (földgáz- vagy villamosenergia-ipar).
  • Árazási, kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat, árupiaci és deviza piaci, tőzsdei ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák).
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás).
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények.
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása.
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.