Kereskedelmi adminisztrációs munkatárs (02048)

Partnercégünk európai központú, 100 %-os francia tulajdonú vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a hűtés-és klímatechnikában használt hűtőközegek európai szakértője.

Feladatok:

  • Az ügyvezető és a kereskedők munkájának adminisztrációs támogatása;
  • Kapcsolattartás vevőkkel: tájékoztatás, kiszolgálás, reklamációkezelés;
  • Vevői rendelések kezelése, szállítólevelek kiállítása;
  • Szerződések, árajánlatok elkészítése és kezelése;
  • Excel táblázatok kezelése, és listák folyamatos nyomon követése;
  • Laborvizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése;
  • Egyéb adminisztrációs háttérmunkák elvégzése;
  • Szerződött szállítmányozóval történő fuvarok megszervezése;
  • Éves leltárban való aktív közreműködés, készletkorrekciók elvégzése;
  • Szoros együttműködés a pénzügyi-, kereskedelmi és gyártási területen dolgozó kollégákkal;
  • Telefonok fogadása, bejövő email-ek megválaszolása;
  • EKÁER rendszer kezelése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • MS Office (Word, Excel) programok ismerete;
  • szervezőkészség;
  • együttműködési hajlandóság;
  • pontosság.

Előnyök:

  • angol nyelvtudás;
  • EKAER rendszer ismerete;
  • tapasztalat integrált vállalatirányítási rendszerben.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs