MTOK Magyar Tréning Oktatási Központ Kft.

Képzésszervező

Feladatok:

    Országosan több központtal működő, évi több száz tanfolyamot indító képző intézményünknél a következő munkakörben keresünk kollégákat kaposvári irodánkba.

    Feladatok:

    - képzésszervezés a felnőttképzési törvény és a hatályos jogszabályok szerint

    - tanfolyamok szervezésével járó dokumentumok előkészítése, nyilvántartása és elszámolása

    - FIR és OSAP felületen történő adatszolgáltatás

    - vizsgaszervezővel való együttműködés

    - kapcsolattartás megbízóinkkal, oktatóinkkal, diákjainkkal, ügyfeleinkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • jó készség az adminisztrációs feladatok pontos elvégzésére
    • magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (MS Office programok, Google Drive)
    • jó kommunikációs és szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - képzésszervezési munkatapasztalat

    - szakirányú felsőfokú végzettség

    - Európai Unió által támogatott projektben szerzett projektmenedzser tapasztalat

Amit kínálunk:

    versenyképes jövedelem

    - rendkívül kreatív, ám teljes elkötelezettséget igénylő munka

    - átlagon felüli dinamikával rendelkező, elkötelezett, fiatal csapat

    - céges telefon és laptop

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Petőfi tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél.