Képzési specialista

    A vállalat egészét meghatározó projektek támogatására keressük Képzési Specialista kollégánkat, a Kompetencia és Szervezetfejlesztési csapatunkba.

Főbb feladatok

  • Részvétel szervezetfejlesztési folyamatok, vezetőfejlesztő és egyéb képzési programok kidolgozásában és végrehajtásában
  • Onboarding folyamat támogatása; belépők oktatásának megszervezése és megtartása
  • Oktatási intézményekkel való együttműködés, kapcsolattartás
  • Oktatások, tréningek szervezése és alkalmankénti megtartása
  • Oktatási anyagok készítése
  • Gyárlátogatási program koordinációja
  • Vállalati szintű rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • A munkaterülethez kapcsolódó adminisztratív tevékenység ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 2- 3 éves termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nyitottság a változásra
  • Proaktív, eredményorientált személyiség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szak- és felnőttképzési, felsőoktatási rendszer szabályainak ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Szervezetfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom