Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

KÉPZÉSI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ

(HF 13-8512)

pozícióba.

Feladat:

  • Képzési és fejlesztési csapat vezetése,
  • Képzési- és fejlesztési stratégia kidolgozása, megvalósítása,
  • Költségfelelősség,
  • Kapcsolattartás külső-és belső partnerekkel, szakterületek vezetőivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8512”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Képzési és fejlesztési vezető (HF 13-8512)
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: Képzési és fejlesztési csapat vezetése, Képzési- és fejlesztési stratégia kidolgozása, megvalósítása, Költségfelelősség, Kapcsolattartás külső-és belső partnerekkel, szakterületek vezetőivel.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség, Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat. Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>