Partnercégünk gyártóbázisa európai szinten egyedülálló lesz, a legmodernebb és legmagasabb szintű technológiával, illetve magasan automatizált termelési egységgel az Ipar 4.0 területén.
Légy Te is részese egy zöldmezős beruházás kiépítésének, fejlesztésének és sikereinek a kezdetektől

Képzési és Fejlesztési Specialista

pozíciónkban.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Cégünk képzési és fejlesztési programjának koordinációja.
  • Éves képzési terv összeállítása, tréningek kiértékelése.
  • Képzési költségvetés folyamatos felülvizsgálata.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (HR, Pszichológia, Pedagógia területen).
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat áll mögötted.
  • Az angol nyelvet stabilan használod szóban és írásban.

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag.
  • Motiváló bónuszrendszer.
  • Szakmai kihívás.

Pozíció területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Szervezetfejlesztés

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!