Az NKM Földgázszolgáltató Zrt.
Humán Erőforrás Igazgatóság HR Fejlesztési Osztályára

KÉPZÉSFEJLESZTÉSI SENIOR SZAKÉRTŐT

keresünk

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Képzési rendszer/folyamat tervezése,
  • implementációja és fejlesztése.
  • A csoportszintű képzési rendszer stratégiai megvalósítása.
  • HR-rendszerek bevezetése, fejlesztése, működtetése, valamint csoportszintű koordinációja és kontrollja.
  • Kapcsolattartás a különböző szakterületekkel és vezetőkkel a képzési témákat illetően.
  • A felmerülő képzési igények meghatározása, egyeztetése és beépítése a képzési tervbe.
  • Success Factors learning modul folyamatos fejlesztése és karbantartása.
  • A HR-szervezet cross-funkcionális projektjeinek támogatása.
  • Csoportszintű HR-projektekben való részvétel.
  • Külső üzleti partnerekkel és szervezetekkel való kapcsolattartás.
  • A szervezeti egység szakmai kapcsolatainak építése, bővítése és fenntartása.

AKIT KERESÜNK:

  • Gazdasági vagy HR szakirányú BSc/MSc diplomával rendelkezik.
  • Minimum 3 év képzésfejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • Középfokú angol nyelvismerettel bír.
  • MS Office és Windows felhasználói ismerettel bír.
  • Magas fokú problémamegoldó és kommunikációs készségekkel rendelkezik.
  • Proaktív személyiség.
  • Magas fokú üzleti és HR rendszerszemlélettel bír.

ELŐNYT JELENT:

  • Kreatív és innovatív működés.
  • Nagyvállalati tapasztalat.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Biztos vállalati háttér.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Fiatalos, dinamikus csapat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Képzés, Fejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 II. János Pál pápa tér 20.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.