Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató állami tulajdonú társaságai

Képelemző operátor

pozícióba keresnek munkatársakat

Feladat:

  • biztonsági kameraképek folyamatos elemzése és értékelése
  • kamerakép kezelő szoftverek használata
  • biztonsági incidensek előírások szerinti kezelése

Elvárás:

  • biztonsági terület iránti érdeklődés
  • jó analizáló, elemző és problémamegoldó képesség
  • hosszú távú monotonitástűrés
  • felhasználói szintű számítógép ismeret (MS Office)
  • alapszintű gépírás
  • fogalmazás készsége írásban
  • képesség önálló munkavégzésre, döntéshozatalra
  • terhelhetőség és megbízhatóság
  • tanulékonyság, új ismeretek gyors elsajátítása és gyakorlati alkalmazása
  • erkölcsi bizonyítvány
  • többműszakos munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

    Elsősorban megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük, szíveskedjék megküldeni Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Felhívjuk a figyelmét, hogy az önéletrajz megküldésével Ön ráutaló magatartással kifejezett hozzájárulását adja az önéletrajzban feltüntetett személyes adatok kezeléséhez. A személyes adatokat az adatvédelmi jogszabályokban foglalt rendelkezések betartásával a meghirdetett pozíció betöltésére irányuló kiválasztás céljából, a pozíció betöltéséig kezeljük, ezt követően a személyes adatai külön hozzájárulás hiányában törlésre kerülnek a hirdető munkáltató rendszeréből.