MOL-LUB Kft. Üzemeltetés szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

KENŐANYAG- ÉS ADALÉKGYÁRTÓ

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

A munkakör célja:

Több üzemi blokk technológiai berendezéseinek kezelése, üzemvitelük felügyelete, a technológiai folyamat ellenőrzéséhez, fenntartásához és termelési program végrehajtásához szükséges terepi műveletek elvégzése.

Fő felelősségek és feladatok:

  • A technológiai és egyéb utasítások, a termelési program, illetve a műszakvezető és a vezérlő utasításai alapján elvégzi a szükséges tartályváltásokat, vezetékrendezéseket, tartályméréseket, mintázásokat és egyéb speciális műveleteket. A feladat elvégzését jelenti a műszakvezetőnek.

  • Folyamatosan felügyeli, a helyszínen ellenőrzi a terület gépészeti berendezéseinek működését, elvégzi a berendezések kezelési utasításaiban előírt műveleteket. Folyamatosan ellenőrzi a készülékek és csővezetéki rendszerek tömörségét, a helyi műszereken az üzemi állapotot, az üzemi területet és az üzemekhez tartozó tartályparkot.

  • Munkavégzése során a területén észlelt rendellenességekről haladéktalanul tájékoztatja a műszakvezetőt, utasítására elvégzi a szükséges beavatkozásokat.

  • Saját hatáskörben elvégzi azokat az azonnali beavatkozásokat igénylő feladatokat, amelyekkel tűz, baleset, nagyobb meghibásodás, illetve környezetszennyezés előzhető meg. Üzemzavar esetén részt vesz annak elhárításában.

  • Rendelkezésre állási idejében részben önállóan, részben a műszakvezető utasítására elvégzi a kisebb karbantartási munkákat. Biztosítja a területén munkát végzők számára a munkavégzési feltételeket, külön utasításra felügyeli a munkát.

  • Hideg időszakban elvégzi a területe fagymentesítését. Folyamatosan rendben tartja a területet.

  • Meghibásodás esetén a tartalék gépet üzembe helyezi, a meghibásodott gépet, készüléket a műszakvezető utasítására kiiktatja és előkészíti javításra. A javítás során felügyeli a megbontás műveletét, javítás után elvégzi a gép kipróbálását.

  • Részt vesz az üzem nagyjavítási munkáinak előkészítésében és végrehajtásában. Folyamatosan figyelemmel kíséri az üzem műszaki állapotát.

Követelmények:

  • Középfokú végzettség

  • Betanítást követően (6 hónap), posztvizsga letétele

  • Több üzemi blokk technológiai és helyismerete

  • Hatósági vizsgák megléte (pl.: tűzvédelem, munkavédelem, nyomástartó edények stb.)

  • Targoncás jogosítvány megléte

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Almásfüzitő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.