Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára. Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Kémiai Folyamatmérnök

Feladatok:

  • Folyamatirányító receptúrák szerkesztése, javítása és változtatása az előírásoknak megfelelően
  • Gyártás Ellenőrző Lap /Gyártás Technológia írása és menedzselése
  • Kivizsgálásokban való (OOS,OOT , deviáció) aktív részvétel, szükséges trendanalízis végrehajtása, kivizsgálási riport megírása, korrektív és preventív akciótervek ( CAPA) meghatározása
  • Kísérleti gyártások menedzselése, kísérleti beszámoló megírása
  • Adatszolgáltatás a társszervezeteknek
  • Egyéb üzemi adminisztratív feladatok ellátása (például: üzemi eszközök és vegyszerek kapcsán, szárítási veszteség működéspróbája stb.)
  • Üzemi támogató vizsgálatok (oldhatóság, VRK,egyszerűbb kísérletek) elvégzése

Követelmény profil:

  • Felsőfokú vegyészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év vegyianyag- vagy gyógyszeralapanyag gyártási tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat elsősorban termelési területen
  • Programozó nyelvek ismerete (Visual Basic előny)
  • Szabályozástechnikai tudás (kibernetika tanszéken történő végzettség)
  • DeltaV szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kémiai Folyamatmérnök
  • Hirdető cég: SANOFI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Folyamatirányító receptúrák szerkesztése, javítása és változtatása az előírásoknak megfelelően Gyártás Ellenőrző Lap /Gyártás Technológia írása és menedzselése Kivizsgálásokban való (OOS,OOT , deviáció) aktív részvétel, szükséges trendanalízis végrehajtása, kivizsgálási riport megírása, korrektív és preventív akciótervek ( CAPA) meghatározása Kísérleti gyártások menedzselése, kísérleti beszámoló megírása Adatszolgáltatás a társszervezeteknek Egyéb üzemi adminisztratív feladatok ellátása (például: üzemi eszközök és vegyszerek kapcsán, szárítási veszteség működéspróbája stb.) Üzemi támogató vizsgálatok (oldhatóság, VRK,egyszerűbb kísérletek) elvégzése
  • Elvárások: Felsőfokú vegyészmérnök végzettség Legalább 2-3 év vegyianyag- vagy gyógyszeralapanyag gyártási tapasztalat Középszintű angol nyelvismeret Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: SANOFI>