Stabil hátterű cégünkhöz, hosszútávra keresünk megbízható és felelősségteljes

KEMENCEKEZELŐ

kollégát.

Feladat:

  • A beérkezett, égetésre bocsájtott hulladék előírt, szakszerű adagolása.
  • A termelési folyamattal kapcsolatos adatok rögzítése.
  • A tevékenységből eredő kisebb műszaki karbantartások elvégzése.
  • Anyagmozgatási feladatok végzése.

Elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ szakképesítés és hozzá tartozó építőgépkezelői jogosítvány.
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem + teljesítménybónusz.
  • Utazási költségtérítés.
  • Megbecsülés, jól összeszokott, családias légkör.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Királyszentistván.
  • Előny: vegyiparban szerzett tapasztalat.
  • 3 műszakos munkarend.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Királyszentistván

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Érdeklődni +36 88 589 960 –as telefonszámon lehet.