WHC Diák Iskolaszövetkezet
2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén Partnerünk közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

KEM gyakornok - Veresegyház (ZG-4544) - Diákmunka

Feladatok:

  • Dokumentációk kezelése, digitalizálása, információs táblák frissítése
  • Oktatásszervezés támogatása
  • Adminisztációs feladatok ellátása, kimutatások készítése
  • Terület specifikus ellenőrzésekben való
  • Rendezvények szervezésének támogatása
  • Folyamatos riportálás a feladatokról a KEM szakértők és a vezető felé
  • KEM szakértők mindennapi munkájának a támogatása

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Heti min. 3 nap vállalása - 8 órában.
  • MS Office magabiztos használata
  • Önállóság és pontosság

Amit kínálunk:

  • Br. 1400 Ft-os órabér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Diplomaszerzés után lehetőség főállású pozíció pályázására
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete