NT Kft.

Kazánkezelő

Főbb feladatok, munkák:

    • Állandó felügyelet a kazánházban, kazánkezelés, a tüzeléstechnikai paraméterek folyamatos adagolásbeállítása PLC kezelőfelületen.
    • A héj folyamatos kazánházi héjtartályba, illetve a kazánba történő utántöltésének felügyelete.
    • A kazán tápvízellátásának folyamatos figyelemmel kísérése.
    • Vízminőségi mérések végzése a kazán-, illetve a kondenzvizeknél.
    • A vízlágyító berendezés felügyelete, kezelése és karbantartása.
    • A kazánhoz szükséges vegyszerek bekeverése, az adagoló feltöltése.
    • Az elszállítandó héj kiadása a gépkocsira, valamint a héjkiadó terület tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • műszaki beállítottság
    • kazánkezelői képesítés (2-12 tonna/óra)
    • több műszakos munkarend

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • targonca vagy emelőgép kezelő/vezetői engedély
    • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
    • munkába állás kezdete: azonnal

Amit kínálunk:

    • stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
    • támogató munkakörnyezet
    • fiatalos, lendületes, dinamikus csapat
    • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza, VIII. kerület 04/94. hrsz.

Fényképes önéletrajz megküldésével.