EMEF KFT.
Magyar tulajdonban lévő „EMEF” Első Magyar Energetikai Fejlesztő és Szolgáltató Kft., növekvő szolgáltatási állományának kezelésére keres budapesti munkavégzéssel

kazánházi energetikai üzemeltetőt.

Feladatok:

  • állandó felügyeletű hőenergia-termelő és továbbító berendezések napi üzemeltetése
  • közreműködés a jelentkező üzemzavarok, meghibásodások okainak feltárásában, azok megszüntetésében, esetleges karbantartási feladatok ellátásában

Végzettség:

  • érettségi vagy technikusi végzettség
  • gépész, villamos vagy hőtechnikai berendezés üzemeltető képzettség
  • kazánfűtői vagy kazángépész végzettség előny
  • B kategóriás jogosítvány előny

Elvárások:

  • üzemeltetésben, karbantartásban szerzett gyakorlat legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • pontosság, megbízhatóság, alaposság
  • eredményorientált szemlélet
  • felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, problémamegoldó készség
  • számítógép kezelésének alapfokú készsége

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • könnyen megközelíthető frekventált helyszín
  • modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.