Randstad Hungary Kft.

Az elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk KAZÁNKEZELŐ munkatársakat.

Munkavégzés helye: Tatabányai Ipari Park

Kazángépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok például:

  • 2-12 t/h közötti tömegáramú kazán előkészítése
  • gépkarbantartási, ellenőrzési feladatok
  • kazántechnikai berendezések, kazánkiszolgáló rendszerek üzemeltetése
  • üzemi paraméterek, biztonsági berendezések, épületgazdálkodási rendszerek felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:

  • kazánüzemeltető engedély (OKJ 32 522 02 - 2-12 t/h kapacitás között)
  • karbantartói tapasztalat
  • számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

Folyamatosan bővülő csapatunkba KAZÁNGÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Innovatív, kreatív légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkába járási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.