A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KAZÁNFŰTŐ

Hirdetés szövege:

    Feladatok:
    • Kazánok napi szintű üzemeltetése
    • Hibák felkutatása és szükség szerinti elhárítása
    • Csővezetékek, szivárgások javítása
    • Létesítmények működésének zavartalan biztosítása
    Elvárások:
    • Szakirányú végzettség (víz-, gáz-, fűtésszerelő)
    • Kazánfűtői végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Szerelői, karbantartói tapasztalat fűtésszerelés területén
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Rugalmasság, terhelhetőség
    • Magas fokú problémamegoldó képesség
    Előnyök:
    • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén
    Amit kínálunk:

    • Heti 40 órás kiszámítható munkarend
    • Betanítás, átképzés
    • Munkaruha, védőeszköz
    • Magas színvonalú technológia
    • Minőségi eszköz/szerszámpark

    Munkvégzés helye:

    • Budapest 12. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület