Csatlakozz csapatunkhoz és nyújts felejthetetlen élményt a kávé szerelmeseinek!

Kávézó – Bisztró üzletvezető (Győr)

Milyen feladatok várnak rád:

  • A Rád bízott üzleti egység önálló, profit orientált vezetése,
  • Kínálat kialakítása,
  • Vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása,
  • Megrendelések, kalkulációk, adminisztrációs feladatok menedzselése,
  • Ha szükséges beállni a minden napi munkába.

  • Van tapasztalatod vendéglátás terén,
  • Vezettél már csapatot,
  • Barista végzettséged vagy tapasztalatod van,
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel,
  • Kiváló problémamegoldó képességed van,
  • Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy.

Amit Neked kínálunk:

  • Professzionális betanulás és tréning,
  • Bónuszrendszer,
  • Barátságos, trendi és dinamikus munkakörnyezet,
  • Valódi karrierlehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Győr, kórház területén üzemelő kávézó.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küld el szakmai önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.