Kávéházi Munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    A Molnár’s Kürtöskalács Kávézó MUNKATÁRSAKAT keres teljes munkaidőben!

    A Molnár’s Kürtöskalács Kávézó 12 éve sikeresen működő exkluzív Váci utcai üzletünk a kürtöskalács készítés hagyományainak büszke képviselője. A minőségi termékek, az udvarias kiszolgálás és exkluzív megjelenésünk miatt mind nagyobb népszerűségnek örvendünk. Vásárlóink színvonalas kiszolgálásának érdekében üzletünket több mint duplájára növeltük. Kínálatunk rövidesen glutén és laktózmentes termékekkel, valamin juicebárral bővül. Külföldi megjelenéseink és Berlini állandó üzletegységünk cégünk további bővülését jelzi. Fiatalos munkavállalói csapatunk elsődleges hajtóereje fejlődésünknek. Itt nemcsak munkahelyre, de barátokra, családra is lelhetsz.

    Milyen feladatok várnak Rád:

    • Vendégeink udvarias, precíz kiszolgálása
    • Rendelések felvétele, kasszázás
    • Kávé és/vagy kürtöskalács készítése (betanítást biztosítunk)
    • Munka területek és vendégtér tisztán tartása

    Nálunk a helyed, ha:

    • Szeretsz csapatban dolgozni
    • Rendszerető vagy
    • Fontos számodra az ápolt, igényes megjelenés
    • Hiszel a pozitív gondolkozásban és energikus vagy
    • Szeretsz kommunikálni és emberek között lenni
    • Előny ha az angol és/vagy német nyelvet alapfokon beszéled

    Amit kínálunk Neked:

    • Biztos, bejelentett, hosszútávú munkát a magyar törvényi előírások szerint
    • Betanítást követően nettó 200.000 forint KEZDŐ fizetést
    • Napi fogyasztási lehetőséget szüneteidben
    • Túlóra lehetőséget
    • A kiemelkedő teljesítményt kiemelkedő bérezéssel jutalmazzuk
    • Külföldi kiküldetési lehetőséget, németországi fizetésért
    • Figyelmet, családias légkört
    • Tréningeket, fejlődést és karrier lehetőséget cégen belül

    Jelentkezz most fényképes önéletrajzoddal! Akár azonnali kezdéssel várunk vidám, mosolygós csapatunkban!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Váci utca 31.

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Fényképes önéletrajz.