OBI Hungary Retail Kft.

Kategória Tanácsadó – Kert/ Szezon divízió

Összekötő kapocs a beszerzés és az áruházak között, segít a koncepciók kialakításában és megvalósulásukban.

Feladatok:

  • A beszerzési osztály és az áruházak támogatása a merchandising koncepciók kidolgozásában
  • Az áruházi megvalósításban való részvétel, koncepciók áruházi betartásának segítése, ellenőrzése, riportálása
  • Segít a választék kialakításában, a legeredményesebb forgalom elérését szem előtt tartva
  • Hozzájárul a versenytársak elemzéséhez

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli feladatok egy piacvezető európai vállaltnál
  • Bel-, és külföldi szakmai tréningek
  • Céges autó + laptop + mobiltelefon
  • Versenyképes bér, cafeteria, dolgozói vásárlói kedvezmény, és egyéb juttatások

Elvárások:

  • középfokú, releváns szakmai végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett, legalább 2 éves kiskereskedelmi tapasztalat
  • magabiztos német- és/ vagy angol nyelvtudás
  • eredményorientált hozzáállás
  • határozott, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a 'Jelentkezem' gombon keresztül!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.