Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Normbenz Magyarország Kft.

Cégünk a jól ismert LUKOIL franchise partnere, országosan több mint 70 töltőállomással.

Fiatalos, és dinamikus csapatunkba új munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Kategória menedzser

Főbb feladatok, munkák:

    • Menedzseli, és optimalizálja a shop élelmiszer jellegű termékszortimentet, tárgyal a legelőnyösebb szerződési és beszerzési feltételek elérése érdekében
    • Meghatározza a shop élelmiszer kategóriák forgalmi és nyereségi terveit, eredményeit elemzi
    • Támogatja a szupermarketet üzemeltető töltőállomások nyereséges üzemelését
    • Végrehajtja a shop élelmiszer termékek árazási stratégiáját
    • Biztosítja a shopok feltöltöttségének magas színvonalát és egységes jellegét. Planogramokat készít a forgalmat meghatározó termékkategóriákra
    • Folyamatosan figyeli a piaci trendeket és információkat, és kategóriájában új bevételi forrásokat keres a piacon
    • Aktívan részt vesz a marketing tevékenység kialakításában, ötleteivel hozzájárul a vállalat eredményeinek növeléséhez
    • Napi kapcsolatot tart a kiskereskedelmi hálózat munkatársaival, a társosztályokkal, és a beszállító partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség

    • 2-3 éves szakmai tapasztalat

    • Készségszintű MS Office használat (Word, Excel)

    • Középfokú angol nyelvtudás

    • Stressztűrés, terhelhetőség

    • Elemző készség, pontosság

    • Jó kommunikációs, és tárgyalási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    Egy jó csapat tagjaként folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, nálunk kibontakoztathatod ötleteidet.

    A munkakörnek megfelelő javadalmazás mellett éves bónuszban, és Cafeteria juttatásban részesülsz. A munkába járás költségeit a törvény szerint, ezen belül a budapesti bérlet költségét teljes egészében megtérítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1068 Budapest, Benczúr u.13./B

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,cafeteria,szakmai tréningek

Fényképes önéletrajz

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kategória menedzser
  • Rövid pozíció név: Kategória menedzser
  • Hirdető cég: Normbenz Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: Menedzseli, és optimalizálja a shop élelmiszer jellegű termékszortimentet, tárgyal a legelőnyösebb szerződési és beszerzési feltételek elérése érdekében Meghatározza a shop élelmiszer kategóriák forgalmi és nyereségi terveit, eredményeit elemzi Támogatja a szupermarketet üzemeltető töltőállomások nyereséges üzemelését Végrehajtja a shop élelmiszer termékek árazási stratégiáját Biztosítja a shopok feltöltöttségének magas színvonalát és egységes jellegét. Planogramokat készít a forgalmat meghatározó termékkategóriákra Folyamatosan figyeli a piaci trendeket és információkat, és kategóriájában új bevételi forrásokat keres a piacon Aktívan részt vesz a marketing tevékenység kialakításában, ötleteivel hozzájárul a vállalat eredményeinek növeléséhez Napi kapcsolatot tart a kiskereskedelmi hálózat munkatársaival, a társosztályokkal, és a beszállító partnerekkel
  • Elvárások: • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség • 2-3 éves szakmai tapasztalat • Készségszintű MS Office használat (Word, Excel) • Középfokú angol nyelvtudás • Stressztűrés, terhelhetőség • Elemző készség, pontosság • Jó kommunikációs, és tárgyalási készség
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-17
  • Lejárati dátum: 2018-07-31
Állás, munka még: Normbenz Magyarország Kft.>