Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Kategória beszerző

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

A munkakör célja:

Beszerző csapatunk meghatározó tagjaként legfőbb feladatod lesz az alapanyagbeszerzési területen felmerülő, működési költségek csökkentését célzó beszerzési eljárások hatékony lebonyolítása.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Ártárgyalások lebonyolítása (személyesen és/vagy elektronikusan)
  • Szerződések, megállapodások elkészítése
  • Ellátás biztonság fenntartása, együttműködve a termeléstervezéssel
  • Beszállítói portfolió kezelése
  • Alternatív termékek felkutatása
  • Folyamatos piacfigyelés, valamint új hazai és nemzetközi beszerzési források felkutatása
  • Vonatkozó tematikájú hazai és nemzetközi kiállítások látogatása, valamint
  • Innovatív termékek felkutatása
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Beszerzésekhez kapcsolódó fuvarszervezés
  • Beszerzési riportok készítése

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbiaknak:

Szakmai elvárások:

  • Rendelkezel szakirányú egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettséggel
  • Tárgyalóképes szintű az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 1-2 éves tapasztalatod van beszerzési területen
  • Magabiztosan használod az Excel, Word és Outlook programokat

Elvárt személyes kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Kereskedelmi szemléletmód, szervezőkészség
  • Jó elemző- és problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, gyakorlatias beállítottság
  • Csapatban dolgozni tudó, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség
  • Jó időbeosztásra való képesség, terhelhetőség
  • Munkaszeretet, gyors, de precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • IFS integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Egyéb idegennyelv ismerete legalább társalgási szinten
  • Sporttáplálék kiegészítők piacának ismerete
  • Hasonló beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapatunk tagjaként lehetőséged lesz ötleteid megvalósítására
  • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink támogatják
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Hogyan zajlik a toborzási folyamat:

A beérkezett jelentkezéseket szakmai szempontok alapján szűrjük elő, majd a kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot. Az elvárt szakmai kompetenciákat írásban is teszteljük, és egy legfeljebb két körös szakmai interjút követően választjuk ki új csapattagunkat.

Hogyan jelentkezz hozzánk:

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint nettó bérigényed megjelölésével!

#WeAreBioTechUSA

A BioTechUSA több mint 1500 alkalmazottal, csaknem 170 franchise üzlettel, és közel 80 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Hiszünk abban, hogy az egészség a legnagyobb kincs a világon: THE GREATEST WEALTH IS HEALTH.