Kárrendező munkatárs

CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt.

1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 11.

Mit szólnál ahhoz, ha egy tőzsdén jegyzett hazai cégnél dolgozhatnál? Tetszene, hogy nem kell minden jó ötletedre megvárni a külföldi anyavállalat jóváhagyását, mivel mindenről mi döntünk házon belül?

Ha a fentiek szerinted is jól hangzanak, akkor építsd karrieredet a

CIG Pannónia Biztosítónál

pozíciónkban.

Felelősségteljes feladataid az alábbiak lesznek:

  • Te fogsz felelni azért, hogy életbiztosítással rendelkező ügyfeleink kárkifizetése zökkenőmentesen menjen;
  • ennek érdekében önállóan vagy vezető orvosunk bevonásával elkészíted a káresetek egészségügyi értékelést;
  • valamint egyeztetsz és kapcsolatot tartasz a kárügyintézésben érintett társosztályokkal, orvosokkal.

Ha tetszenek a feladatok, érdekelnek a kihívások, akkor még néhány ok, amiért érdemes hozzánk csatlakoznod:

  • Egy fiatalos, lendületes, segítőkész csapat vár;
  • fontosnak tartjuk, hogy együtt alakítsuk ki és fejlesszük munkafolyamatainkat, rendszereinket;
  • magas szakmai tudású kollégáink lesznek partnereid a betanítás során és a későbbiekben is figyelmet fordítunk fejlesztésedre;
  • biztosítjuk a home office lehetőségét is;
  • új irodánkban a kényelem és egészséges munkakörnyezet az alap;
  • a versenyképes juttatások mellett folyamatosan azt vizsgáljuk, mivel tudunk még jobban motiválni.

Sikerrel pályázhatsz hozzánk, ha

  • Legalább középfokú végzettséged van;
  • előny, ha egészségügyi végzettséggel rendelkezel vagy már szereztél 1-3 év tapasztalatot hasonló munkakörben;
  • ha pályakezdőként csatlakoznál hozzánk, örömmel bevezetünk a biztosítási szakma és kárrendezés rejtelmeibe;
  • a munkavégzéshez készség szinten kell használod az Office programokat;
  • mivel ügyfeleinkkel káresemény kapcsán fogsz találkozni, fontos, a beérkező kéréseket gyorsan, precízen, és magas ügyfélelégedettséggel végezd.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.