Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.
Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres

Kárrendezőt

(mezőgazdasági területre).

    Területünk feladata, hogy biztosítsuk a kárrendezési szolgáltatást vállalati Ügyfeleink számára és egy káresemény során szakmai segítséget nyújtsunk a gyors helyreállításban, a kárt szenvedett személy kártérítésében. Ismered az értékesítést, az állománykezelést, a szerződési feltételeket? Szívesen részt vennél a folyamat további részében?

Főbb feladatok:

  • A partnerek mezőgazdasági és egyéb vagyon kárainak szakmai elbírálása, a kárrendezési folyamat menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás és hatékonyon szakmai együttműködés az ügyfelekkel, értékesítő partnerekkel, szakértőkkel, valamint a társterületekkel
  • Szakmai elemzések, állásfoglalások készítése
  • Adatszolgáltatások határidőre történő elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú agrármérnöki végzettség
  • 1-2 éves, agrármérnöki vagy növény kárrendezési területen szerzett tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Folyamatszemléletű gondolkodás

Előny:

  • Biztosítónál, illetve pénzintézetnél szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkatársainknak versenyképes jövedelmet, nemzetközileg élenjáró ismereteket, a folyamatos fejlődés lehetőségét és egy piacvezető nagyvállalat stabilitását nyújtjuk.