AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Kárrendező

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központja kárrendező munkatársat keres lakásbiztosítási területre szombathelyi munkavégzéssel vagy távmunkában.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • lakásbiztosítási szolgáltatási igények irodai teljes körű rendezése
  • ügyfelek által beküldött dokumentumok feldolgozása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mailen és telefonon

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • középfokú végzettség
  • ügyfél-központú gondolkodás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • levelezésben való jártasság

ELŐNYT jelent Számodra

  • biztosítónál szerzett tapasztalat
  • építőipari alapismeretek
  • alapfokú nyelvtudás (német/angol/egyéb nyelv)

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • szombathelyi munkavégzés esetén is home office lehetőség,
  • távmunkavégzés esetén az év során néhány alkalommal személyes megjelenés a szombathelyi irodánkban, egyébként teljes mértékben támogatjuk az otthonról történő munkavégzést
  • komplex, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • barátságos légkör, remek csapat
  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőmérnök

Kárrendező
Országos