Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Nemzetközi biztosításközvetítési és kockázatkezelési területen tevékenykedő partnerünk számára munkatársat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Kárrendezési ügyintéző

Az alábbi feladatokban vehetsz részt:

  • Meglévő ügyfelek bejövő hívásainak fogadása,
  • Ügyfelek beazonosítása a kárrendezési rendszerben,
  • Az ügyfelek tájékoztatása a kárrendezéssel kapcsolatban,
  • A kárrendezéshez szükséges dokumentumok bekérése,
  • Futáradatok egyeztése

Mivel kell, hogy rendelkezz:

  • Érettségi,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Határozott fellépés,
  • Legalább fél év ügyfélkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, belvárosi munkavégzés (Corvin-negyed),
  • Munkaidő: H-P: 8:45-17:15,
  • BKK bérlet az első hónaptól,
  • Cafeteria próbaidő után,
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás, magánegészségügyi járóbeteg ellátás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.