BALATON BÚTOR Kft.

Kárpitos

Feladatok:

    Ha fontos számára a kézzel készített igényes termékek létrehozása és jó kézügyességgel is rendelkezik, akkor jelentkezzen a Balaton Bútor Kft.-hez KÁRPITOS munkakörünkre.

    Feladatok:

    • egyedi- és sorozattermékek kárpitozása,
    • habszivacsok ragasztása favázra
    • egyéb kárpitos üzemi feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • munkájára igényes, megbízható személyiség,
    • precíz munkavégzés,
    • önállóan és csapatmunkában is tud dolgozni,
    • szakmai végzettség hiánya esetén hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • habszabás gyakorlata szalagkéses szabászgéppel,
    • szakmai tapasztalat kárpitos vagy bútor- textilipar területén.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,
    • béren kívüli juttatások,
    • hosszú távú, családbarát, stabil munkalehetőség,
    • pályakezdők számára betanítási program,
    • felelősségteljes, önálló munkakör,
    • kulturált környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út 4.

Egyéb juttatások:

cafeteria, nyelvtanulás támogatása