Karrier az Audinál

Karosszérialakatos – Járműgyártás, Karosszériaüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A győri járműgyár karosszériaüzeme a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalat képviseli. Ezen felül termékpalettája is különlegessé teszi az üzemet, mivel négy különböző karosszériatípus gyártására van lehetőség, amelyek közül kettő acél, kettő pedig alumínium felépítménnyel készül.
A különböző típusok közel azonos padlólemezzel, de teljesen eltérő felépítménnyel történő gyártása komoly kihívást jelent a mindennapi munkában. Ez a gyártásban, a karbantartásban, az üzemmenedzsment valamint a logisztika területén dolgozó munkatársaink számára izgalmas feladatokat tartogat, hiszen egy bonyolult, ugyanakkor rugalmas gyártási rendszer üzemeltetését teszi szükségessé.
Ahhoz, hogy termékeink a szilárdság, a méret és a felület tekintetében is megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.
Legyen Ön is részese a karosszériaüzem csapatának!

Következő feladatok várnak Önre

  • Ragasztó és hegesztési pontok felvitele a nyers karosszériára
  • Horpadások, karcok kiegyengetése a nyers karosszérián
  • Karosszériaelemek felületi megmunkálása, javítása, minőségi megítélése

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik (előny, ha karosszérialakatos végzettségű)
  • Tapasztalata van lakkozott felület sérüléseinek javításában, lakkmentes sérülés- és horpadás javításában
  • Nyitott új ismeretek megszerzésére és elsajátítására
  • Türelmesség, precizitás, rugalmasság és pontosság jellemzi
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Hajlandó többműszakos munkavégzésre

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP13844

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Csapó-Szamosvári Ágnes
+36 96 66 1227