AMAG CORPORATE SERVICES AG
  • Svájc mint új munkahely?

    Az AMAG a Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA márkákkal és a VW haszongépjárművekkel Svájc vezető gépjármű-kereskedelmi vállalata.

    Az AMAG kiskereskedelmi szervezete különböző telephelyeire (Svájc német nyelvű területén) munkatársakat keres karosszérialakatos munkakörre, megegyezés szerint.

  • We looking for a new

    Karosszérialakatos (f/n)

    Task(s):

      Feladatok:

      • Baleseti és egyéb károk önálló javítása személygépkocsikon
      • Általános karosszériamunkák elvégzése (hegesztés, beállítás, egyengetés, szerelés és helyreállítás)
      • Cserealkatrészek cseréje és megrendelése
      • Határidők betartása és az ügyfelek járműveinek pontos leszállítása

    Expectation:

      Amit Öntől várunk:

      • Karosszérialakatos képesítés egy ismert márka általi hitelesítéssel, többéves saját munkatapasztalat ebben a tevékenységi körben
      • Nagyon jó gyakorlati németnyelv-tudás (B1 szint) és érvényes vezetői engedély személygépkocsikhoz (B kategória)
      • Önálló, minőségtudatos munka, jó modor és jó beilleszkedési képesség
      • Többnapos próbamunkán való részvétel a jövőbeli munkahelyszínen

    Other:

      Amit kínálunk:

      • Önálló, igényes tevékenység dinamikus munkakörnyezetben egy svájci AMAG üzemben
      • Összeszokott és motivált csapat
      • Rendkívül vonzó svájci foglalkoztatási és munkafeltételek
      • Gépkocsihoz fűződő vonzó kedvezmények
      • Érdekes bevezető program

    Sector(s):

    • Skilled Labour
    • Car Repairer, Car Service Advisor
    • Full time

    Experience required:

    • 3-5 years professional experience

    Required language level:

    • German - intermediate / communication

    Job location:

    Switzerland