„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!„

Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának szegedi telephelyére

karosszéria munkafelvevő

munkakörbe.

Karosszéria munkafelvevő

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás (telefonon, személyesen),
  • Munkalap felvétele, írása, ajánlatadás
  • Kárigények teljes körű ügyintézése, kárfelvétel, kárszámítás
  • Kapcsolattartás a biztosítókkal
  • Karosszéria javítási munkák előjegyzése, szervezése, kiosztása, ellenőrzése
  • Karosszéria és fényezőműhely kollégáinak irányítása
  • Flottás ügyfelek kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Műszaki irányú középfokú szakképesítésed van
  • Autóalkatrészben való jártasság és karosszéria munkafelvevői területen szerzett tapasztalatod van
  • A kárügyintézéshez szükséges számítógépes rendszereket (Audatex) ismered
  • Hasonló területeken szereztél releváns szakmai tapasztalatot
  • Pontos, precíz munkát végzel
  • Kiváló rendszerlátó képességed van, a munkafolyamatok gyorsan átlátod
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó a szervező- és problémamegoldó készséged
  • Ügyfél-centrikus szemléletmód, jó kommunikációs készség jellemez
  • Magas a stressz-tűrő képesség
  • Terhelhető és megbízható vagy

Amit előnyben részesítünk:

  • 2 – 3 év szakmai tapasztalat
  • szegedi, vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Remek csapat
  • Stabil, perspektivikus munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, Algyői út 40.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!