Karosszéria lakatos

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését. A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 8 regionális képviseletével megközelítőleg 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Karosszéria elemek bontása/összeépítése és felszerelése
  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken
  • Extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése
  • Együttműködés a fényező műhellyel
  • Munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Karosszéria lakatos végzettség
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Szakmai kreativitás
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Sérült gépjárművek karosszéria javításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest

A pozíció megpályázásához kérjük juttassa el részünkre önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.