KAROSSZÉRIA LAKATOS MUNKAFELVEVŐ - KÁRÜGYINTÉZŐT

    keres bővülő csapatába

    Cégünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén.

    Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Lakatos- és fényező műhely munkájának felügyelete, szakmai támogatása, a tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Üzleti tervben meghatározott célkitűzések megvalósítása, a terület gazdaságos működésének biztosítása
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságára törekedve az előjegyzési napló folyamatos vezetése, a munkaellátottság biztosítása
  • A lakatos és fényező munkatársak által elvégzett javítási munkák minőségi megfelelőségének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, társterületekkel
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve, a gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról
  • Kapcsolattartás a biztosító társaságokkal, kárügyek rendezése, felügyelete
  • Helyi kárfelvétel lebonyolítása, bejelentése
  • A kárrendezéssel kapcsolatos programok használata (Audatex, és egyéb kárbejelentő programok)

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség
  • Felsőfokú kárszakértői végzettség
  • Minimum három év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, valamint Audatex program gyakorlati alkalmazása
  • B kategóriás vezetői engedély

Személyes kompetenciák:

  • Határozott, vevő- és teljesítményorientált, dinamikus egyéniség
  • Felelős, önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, hatékonyságra való törekvés, rugalmasság, csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, fix bér + teljesítmény bonusz
  • Szakmai képzés, fejlődési lehség
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület, Budaörs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombon keresztül eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a honlapunkra!