Karosszéria lakatos

Nettó 270e - 330e Ft havi bér Bónusz

Csermely és Társa Kft.

8230 Balatonfüred, Fürdő u 25.

A Csermely és Társa Kft. Volkswagen Márkakereskedés és Szerviz 1992. november 5-én hivatalosan megnyílt Balatonfüreden.

A technika fejlődésével lépést tartva igyekeztünk egyre jobb és egyre magasabb színvonalú szolgáltatást nyújtani ügyfeleinknek:

2003 óta cégünk az ISO 9001:2000 minőségbiztosítási tanúsítvány alapján dolgozik. 2004 év őszén a megnövekedett igények, a kibővült modellválaszték, valamint a jobb és kényelmesebb ügyfélkiszolgálás érdekében bővítettük bemutatótermünket. 2005 májusa óta Škoda márkaszervizként is működünk, melynek keretében Škoda személy- és haszongépjárművek garanciális és garancia időn túli szervizelésével, alkatrész- és tartozékértékesítésével is bővítettük szolgáltatásainkat Egyre modernebb gépeket használunk, és ma már szinte nem létezik olyan probléma, melyet ne tudnánk helyben orvosolni. A folyamatos fejlődéshez természetesen elengedhetetlen volt ügyfeleink bizalma, amivel biztosítottak bennünket arról, hogy jó úton járunk. Elsősorban nekik köszönhetjük, hogy az elmúlt 30 évben újabb és újabb sikereket tudtunk elérni. Bízunk abban, hogy szolgáltatásaink bővítésével, ügyfeleink megelégedésére, közösen tovább építhetjük a jövőnket.

Szervizünk 2008, 2010, 2011 és 2012 után 2013,2017-ben ismét elnyerte a Volkswagen Service Quality Award díjat, melyet az ország legjobb Volkswagen márkaszervizének ítélnek oda! Márkaszervizünk jelenleg is bővítés fejlesztés alatt áll új gépkocsi mosó és elektromos járművek javítására alkalmas műhely kialakításával. A Nemzeti Közlekedési Hatósággal kötött szerződés alapján kihelyezett műszaki vizsgáztatást végez társaságunk telephelyén.

Főbb feladatok, munkák:

  • Volkswagen személygépkocsik karosszéria javítása
  • Volkswagen kis tehergépkocsik karosszéria javítása maximum 3,5 tonnáig
  • Egyéb személygépkocsik és kis haszongépjárművek karosszéria javítása

Munkaidő hétfőtől péntekig 8-17 óra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év gyakorlati tapasztalat, de szívesen fogadunk pályakezdő munkatársakat is, akik elkötelezettek a szakma iránt
  • Szorgalom
  • Feladatmegoldó készség
  • Szakmai fejlődés iránti igény
  • Egészséges csapatszellem
  • Kulturált megjelenés
  • Karosszéria javításra feljogosító szakmunkás bizonyítvány megléte
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Együttműködő készség
  • Közeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítmény arányos jogtiszta bérezés
  • Étkezési hozzájárulás
  • Mozgóbér juttatás lehetősége
  • Munkába járás támogatása
  • Kiválóan felszerelt, folyamatosan fejlesztett karosszéria műhely, színvonalas munkahelyi körülmények
  • Szakmai fejlődés biztosítása, továbbképzés
  • Több évtizedes múltra visszatekintő Volkswagen márkakereskedői tapasztalat
  • Jól képzett, a szakmai kiteljesedést támogató márkaszervizcsapat háttérStabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező

Amennyiben állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát, vagy küldje be az alábbi postacímre: 8230 Balatonfüred, Fürdő u 25.