AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaiként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

Egy BMW modell vásárlása egy különleges esemény, melyet felkészült és dinamikus csapatunk tesz egyedivé és felejthetetlen élménnyé ügyfeleink számára. Célunk, hogy ezt a pozitív élményt megőrizve ügyfeleink bizalommal válasszanak minket szerviz szolgáltatások igénybevételekor is.

Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! Ügyfélszolgálati csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Márkakereskedői hálózatunk (Budapest, Győr, Szombathely, Székesfehérvár, Kaposvár, Pécs, Kecskemét, Szeged, Békéscsaba, Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc) még ütőképesebbé szeretnénk tenni tetterős csapatunkat és ehhez épp Önre van szükségünk

KAROSSZÉRIA LAKATOSKÉNT.

Feladatok:

  • Karosszéria munkák elvégzése
  • Karambolos, sérült gépkocsik szakszerű helyreállítása
  • Hibafeltárás
  • Javítási feladatok, teljes körű elvégzése
  • Szét- és összeszerelési munkák

Elvárások:

  • Karosszérialakatos végzettség
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

    Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Zala megye

Küldje el jelentkezését!

Várjuk jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük, látogasson el a weboldalunkra.