SMART PLUS KFT.

Bosch Car Service Óbuda

Munkatársat keresünk

Karosszéria és szerviz munkafelvevő munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Kedvcsináló

    Izgalmas munkára vágysz? Szereztél 1-2 év tapasztalatot szervíz vagy karosszéria ügyfélszolgálat területén? Önállóságra vágysz, talpraesett vagy és szeretnéd kamatoztatni problémamegoldó képességed? Nyitott, kapcsolatépítő személyiség vagy és szívesen kommunikálsz ügyfelekkel? Ha a kérdésekre igen a válaszod és szeretnél egy 20 éve működő gépjármű kereskedelmi és szolgáltatás ipari csoportjához csatlakozni, olvass tovább!

    Feladataid lesznek

    A beérkező gépjárművek átvétele, és a szerviz és karosszéria ajánlatokhoz szükséges adminisztráció elkészítése. Ügyfeleink, gyors, pontos kiszolgálását várjuk tőled. Ügyintézőként a teljes folyamatot végigkíséred, munkalapokat kell nyitnod, árajánlatokat készítened és az ehhez kapcsolódó számlázás is munkaköröd része!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Te vagy a tökéletes jelölt?

    Ez a neked való munkakör, ha könnyedén foglalkozol egyszerre akár több feladattal és valódi csapatjátékos vagy! Téged keresünk, amennyiben szívesen és ügyesen kommunikálsz ügyfeleinkkel, szakmai partnereinkkel egyaránt és minden területen a megoldására, együttműködésre törekszel. Te vagy a mi emberünk, ha ügyesen használod a CRM alapú programokat,illetve az Audatexet. Adminisztrációban pontos, precíz, míg a napi üzleti kommunikációban ügyfélcentrikus vagy .

    Magadra ismertél? Ne habozz, jelentkezz!

    A pozíciós betöltéséhez szükséges:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
    • Együttműködési és kommunikációs készség
    • Precizitás, csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelent számodra ha 3 évnél tapasztalattal bírsz a szervíz és / vagy karosszéria ügyfélszolgálat területén

    Minél több a szakterülethez kapcsolódó programot ismersz

Amit kínálunk:

    Amiről mi gondoskodunk:

    • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel
    • Versenyképes bérezésről, havi bónuszról, cafetériáról és éves bérfejlesztésről
    • Támogatjuk a szakmai tovább képzésed, megegyezés szerint munkába járásod

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1038 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezésed fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal várjuk!