A Referencia Mosodák Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, textiltisztítás területén. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.
Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KARBANTARTÓ-villanyszerelő

Feladatok:

  • A karbantartási és eseti munkalapokon szereplő szakipari munkák elvégzése
  • Hibajelentések kezelése
  • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban
  • Átvételi jegyzőkönyvvel igazolt munkafázisok betartása karbantartások, eseti hibajavítások idején
  • A nagyobb javítást igénylő munkák összeírása, az anyagszükséglet megállapítása, anyagigénylés összeállítása beszerzésre, esetleges beszerzés
  • Munkanapló vezetése
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése (anyag-leltárív, karbantartási munkalapok, leltárjelentés)

Elvárásaink:

  • Szakmunkás bizonyítvány (erősáramú villanyszerelő szakmunkás)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Önálló munkavégzés
  • Minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • 100%-os bejelentés + Mt. szerinti műszakpótlék
  • Betanítás, átképzés
  • Munkaruha, védőeszköz
  • 2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Baja