Göteborgs Food Budapest Zrt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Karbantartó- Villanyszerelő

  • A GÖTEBORGS FOOD BUDAPEST ZRt. 1993-ban családi vállalkozásként kezdte működését. A gyár elsősorban bevonómasszákat, fondant, krémtöltelékeket, fagylaltmártókat, valamint egyéb édesipari félkésztermékeket készít eredeti svéd receptek alapján.

Főbb feladatok, munkák:

  • általános villanyszerelői munkák elvégzése
  • a gyár területén felmerülő karbantartási, javítási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • betanulási idő alatt délelőttös műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • karbantartásban szerzett gyakorlat
  • berendezés felülvizsgálói végzettség
  • robbanás-biztonságtechnikai végzettség
  • emelőgép-, targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fix munkaidő (vasárnap - csütörtök, 22:00 - 06:00, 35% éjszakai pótlék)
  • kellemes, családias légkör egy új építésű gyárban
  • ingyenes kávé, tea fogyasztás
  • Budapestről céges buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Boróka utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.