Az Adient az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében. Elősegítjük, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak a mi termékeink felhasználásával. Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk; mi ott vagyunk, ahol az ügyfeleinknek szükséges van ránk! Magyarországi gyáraink közül a móri telephelyre jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk jelölteket:

Karbantartó-villanyszerelő

FELADATOK:

  • Az üzem működésének folyamatosságát gátló hibák szakszerű, gyors elhárítása
  • Időszerű karbantartási feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Általános PLC ismeretek
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségtudat, szorgalom
  • Több éves szakmai tapasztalat

ELŐNY:

  • PLC programozói tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mór

A jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.