IMPC Personnel Hungária Kft.

CéginformációSzövegeIde

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

FELADATOK

  • Beszerzés támogatása - kapcsolattartás külföldi, valamint belföldi alkatrész beszállítókkal (ajánlatkérés, engedélyeztetés, megrendelés)
  • Hibaelhárítás koordinálása - géphiba esetén kapcsolattartás a külföldi gépgyártóval
  • Elektromos karbantartó csapat munkájának irányítása, támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszeres és projekt támogató riportok készítése a management felé

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség, automatizálási szakirányon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 év termelő üzemben vagy gépgyártónál szerzett tapasztalat
  • PLC – irányítástechnikai ismeretek, legalább szervizes szintű PLC programozási ismerettel

ELŐNYT JELENT

  • Siemens Tia Portal és Simatic Manager és/vagy Mitsubishi GXWorks és/vagy Schneider SoMachine aktív használata
  • Inverteres és szervóhajtások konfigurálásának ismerete. (preferáltan Siemens G120, Sinamics V90, Melservo J4, Mitsubishi FR-D, Schneider Lexium, Schneider Altivar)
  • Erősáramú végzettség/tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL), Kecskemét környéke

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678