Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
RÁBA FUTÓMŰ KFT.
  • A Rába a világ egyik jelentős független futómű- és futómű főegység gyártója. A holding legnagyobb tagját képező Futómű üzletág komplett futóművek, futómű fő- és részegységek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

    A Rába Futómű Kft. nagy tapasztalatokkal és kiváló eredményekkel rendelkezik futóművek és futómű részegységek kutatás-fejlesztésében és gyártásában egyaránt.

    Termékei elsődlegesen:

    • közepes és nehéz tehergépjárművekbe
    • katonai gépjárművekbe
    • speciális járművekbe (traktorokba és munkagépekbe), valamint
    • buszokba, trolibuszokba
  • Karbantartó üzemmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • A termelés műszaki feltételeinek, gépek, berendezések üzembiztonságának, szervizelésének biztosítása.
      • A termelést akadályozó műszaki hiba okok megszüntetésére intézkedések megtétele.
      • Részvétel az éves karbantartási ütemterv összeállításában, a biztonság technikai felülvizsgálatok ütemezésében, gépek-, berendezések szervizelésére, javítására, felújítására vonatkozó javaslatok kidolgozásában.
      • Részvétel a géppontossági vizsgálatok és a stabil mérőeszközök időszakos ellenőrzésének előkészítésében.
      • Közreműködés az új technológiai eljárások bevezetésének műszaki előkészítésében.
      • A tervezett karbantartások elvégzéséhez, valamint a váratlan meghibásodások elhárításához szükséges anyagok, alkatrészek felhasználásának tervezése, ellátásának szervezése, igénylése.
      • A Teljes Megelőző Karbantartás bevezetésével, alkalmazásával összefüggő feladatok végzése, a kapcsolódó problémamegelőző és megoldó tevékenység elvégzése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gépészmérnök végzettség
      • Általános gépészismeretek (hidraulika, pneumatika, mechanika)
      • Műszaki rajz ismerete
      • Hasonló, karbantartásban szerzett releváns munkatapasztalat
      • Angol és/vagy német nyelvismeret
      • MS Office ismeret
      • Jó kommunikációs és szervező készség
      • Felelősségteljes és megbízható munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Autocad ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Karbantartó, Szervizes
    • Mérnök
    • Üzemmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9027 Győr, Martin u. 1.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Karbantartó üzemmérnök
    • Hirdető cég: RÁBA FUTÓMŰ KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
    • Város: Győr
    • Feladatok: A termelés műszaki feltételeinek, gépek, berendezések üzembiztonságának, szervizelésének biztosítása.A termelést akadályozó műszaki hiba okok megszüntetésére intézkedések megtétele.Részvétel az éves karbantartási ütemterv összeállításában, a biztonság technikai felülvizsgálatok ütemezésében, gépek-, berendezések szervizelésére, javítására, felújítására vonatkozó javaslatok kidolgozásában.Részvétel a géppontossági vizsgálatok és a stabil mérőeszközök időszakos ellenőrzésének előkészítésében.Közreműködés az új technológiai eljárások bevezetésének műszaki előkészítésében.A tervezett karbantartások elvégzéséhez, valamint a váratlan meghibásodások elhárításához szükséges anyagok, alkatrészek felhasználásának tervezése, ellátásának szervezése, igénylése.A Teljes Megelőző Karbantartás bevezetésével, alkalmazásával összefüggő feladatok végzése, a kapcsolódó problémamegelőző és megoldó tevékenység elvégzése.
    • Elvárások: Gépészmérnök végzettségÁltalános gépészismeretek (hidraulika, pneumatika, mechanika)Műszaki rajz ismereteHasonló, karbantartásban szerzett releváns munkatapasztalatAngol és/vagy német nyelvismeretMS Office ismeretJó kommunikációs és szervező készségFelelősségteljes és megbízható munkavégzés
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-13
    Állás, munka még: RÁBA FUTÓMŰ KFT.>