Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Karbantartó/ üzemeltető (villamos támogatás)

A munkakör célja:

    Leendő munkatársunk feladata lesz a villamos üzemvitel hálózatának és berendezéseinek működtetése és a karbantartásához kapcsolódó villanyszerelői feladatok ellátása.

A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően két másik telephelyünk egyikére kerülhet attól függően, hogy folyékony vagy szilárd halmazállapotú gyógyszert állítanak elő belőle.

Főbb feladatok:

  • Az épületek, HVAC berendezések és termelő technológia biztonságos, folyamatos és gazdaságos áramellátásának biztosítása
  • 0,4 kV-os kapcsolóterek, központi szünetmentes egységek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetése, valamint robbanásveszélyes környezetben üzemelő gyártmányok karbantartása, javítása és szerelése
  • A villamos rendszerek és berendezések energia-hatékony üzemeltetésének biztosítása, az eltérések gyökér-okainak feltárása
  • A területhez tartozó tevékenység és technológia ismerete
  • Villanyszerelési feladatok végrehajtása és dokumentálása
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges gépek, berendezések működőképességének és tisztaságának biztosítása
  • A munkakör részét képező tevékenységek javítását, a veszteségek megszüntetését szolgáló javaslatok megtétele, észlelt problémák jelzése

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség
  • Megfelelő jártasság robbanás-biztos berendezések kezelése és javítása területen
  • Többműszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Nagyfokú megbízhatóság, szabálykövetés
  • Alap szintű felhasználói számítógépes ismeret (szövegszerkesztői, táblázatkezelői)

Előnyt jelent:

  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • „Robbanás-biztos villamos-berendezéseket szerelői, javítói” képesítés
  • Könnyűgépkezelői jogosultság (kosaras gépjármű)

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő környezetben
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 170 országban kínál egészségügyi megoldásokat. A Sanofi több mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat, akik 145 különböző országot képviselnek. A Sanofi munkavállalói nap mint nap elkötelezetten dolgoznak azért, hogy fenntartható és felelősségteljes megoldásokkal és kezdeményezésekkel világszerte jobbá tegyék az emberek életét. A Sanofinál a humán egészségügy széles területét fedjük le a vakcináktól kezdve a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítményeken át egészen a vény nélkül kapható termékekig. Ez lehetőséget teremt arra, hogy különböző szakterületeken dolgozzunk, ami sokszínűvé és izgalmassá teszi szakmai pályafutásunkat.

    A Sanofi jelenléte Magyarországon meghatározó, és a következő területeken kínál terápiás megoldásokat: készítmények a cukorbetegség kezelésére, onkológia, humán oltóanyagok, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható termékek, valamint a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítmények. A nem vényköteles termékek üzletága piacvezető Magyarországon: népszerű márkái, mint az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb. széles körben jól ismertek. A Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari vállalat, az exporttevékenység tekintetében a 16., a teljes árbevétel tekintetében pedig a 21. legnagyobb vállalat Magyarországon. A több mint 100 éves múltra visszatekintő és négy telephelyen (Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon) 2000 főt foglalkoztató Sanofi széles körben végzi tevékenységét Magyarországon, így a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció terén egyaránt jelen van hazánkban.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.