Karbantartó/üzemeltető – Gépészeti támogatás

A munkakör célja:

    Gépek, berendezések, műszerek és rendszerek javítása, karbantartása, üzemképességének fenntartása, az üzemvitel biztosítása és hibaelhárítás.

A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű a vállalatcsoporton belül, mivel több, mint 40 különböző hatóanyag és több, mint 10 intermedier gyártása folyik itt, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója az újpesti telephely. Az 1910 óta létező gyáregység nagy hangsúlyt helyez az innovációra, és napjainkban a legmodernebb technológiák segítségével szolgálja ki a vevői igényeket.

Főbb feladatok:

    Kémiai gyártó rendszerek gépészeti-üzemviteli karbantartása az alábbiak szerint:
  • Technológiai, anyag- és energia ellátó csővezetékek karbantartása, javítása
  • Technológiai berendezések (keverős készülékek, szárítók, szűrők, szivattyúk, vákuumgépek, hőcserélők, bepárlók) karbantartása, javítása, az üzemeltetéshez szükséges asszisztencia
  • A fenti eszközöknél hiba keresés és elhárítás
  • Technológia rendszerek átszerelése termékváltáshoz
  • Napi munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a karbantartásban, hibaelhárításban más szakmák (műszeres, villamos) munkatársaival
  • Többműszakos, napi 12 órás, megszakítás nélküli, 3 hónapos munkaidőkeretes munkarend (betanulás alatt általános munkarend)

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Gépész szakirányú (csőszerelő, hegesztő, géplakatos) iskolai végzettség
  • Vegyipari berendezések (szivattyúk, keverők, hőcserélők, szűrők, csővezetéki szerelvények) szerkezeti ismerete
  • Rajzolvasási képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • GMP ismeretek
  • Fizikai állóképesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság, problémamegoldó képesség

Előny:

  • Technikusi végzettség
  • Műveleti ismeretek (vegyipari technológiai)
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány (targonca)

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Jó hangulatú, támogató csapat, emberközpontú, célorientált vezetés
  • Versenyképes alapbér és műszakpótlékok
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Egyéb információ az állásról:

    A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

    A Sanofi Magyarországról:
    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 170 országban kínál egészségügyi megoldásokat. A Sanofi több mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat, akik 145 különböző országot képviselnek. A Sanofi munkavállalói nap mint nap elkötelezetten dolgoznak azért, hogy fenntartható és felelősségteljes megoldásokkal és kezdeményezésekkel világszerte jobbá tegyék az emberek életét. A Sanofinál a humán egészségügy széles területét fedjük le a vakcináktól kezdve a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítményeken át egészen a vény nélkül kapható termékekig. Ez lehetőséget teremt arra, hogy különböző szakterületeken dolgozzunk, ami sokszínűvé és izgalmassá teszi szakmai pályafutásunkat.

    A Sanofi jelenléte Magyarországon meghatározó, és a következő területeken kínál terápiás megoldásokat: készítmények a cukorbetegség kezelésére, onkológia, humán oltóanyagok, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható termékek, valamint a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítmények. A nem vényköteles termékek üzletága piacvezető Magyarországon: népszerű márkái, mint az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb. széles körben jól ismertek. A Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari vállalat, az exporttevékenység tekintetében a 16., a teljes árbevétel tekintetében pedig a 21. legnagyobb vállalat Magyarországon. A több mint 100 éves múltra visszatekintő és négy telephelyen (Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon) 2000 főt foglalkoztató Sanofi széles körben végzi tevékenységét Magyarországon, így a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció terén egyaránt jelen van hazánkban.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület