Üvegkalmár Plusz Kft.
Munkatársat keresünk

Karbantartó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Az Üvegkalmár Plusz. Kft. 25 éve a hazai építőipari üveg megmunkáló piac jelentős szereplője.

    A termelési terület megerősítése érdekében keres elhivatott munkatársat erős és gyenge áramban jártas
    KARBANTARTÓ
    pozícióra:

    Feladatok:
    • az üzemi terület biztonságos működésének felügyelete (villamossági feladatok elvégzése)
    • teljes körű karbantartási feladatok elvégzése (villany, víz, hegesztés stb.)
    • munkagépek hibáinak feltárása, javítása, jelentése
    • gépek rendszeres karbantartási rendjére javaslattétel a termelési vezetőnek, karbantartások megszervezése
    • szereléshez, karbantartáshoz szükséges eszközök kezelése, készletének figyelése, beszerzése
    • gépjárművek nem szerviz igényes feladatainak ellátása
    • Szükség esetén munkatársunk segítése
    • takarítás

    A munka sok, ezért olyan munkatársat keresünk aki nem riad meg ettől.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárt eredmények:
    Zavartalanul, problémamentesen és biztonságosan működő termelési üzem biztosítása: felmerülő szerelési és karbantartási feladatok ellátásával, valamint a gépek alkalmi javításával, gépek rendszeres karbantartásainak szervezésével, gépek tisztaságának ellenőrzésével, biztosítva a hosszútávon megfelelően működő gépeket.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • gyártó gépek karbantartásában való jártasság
    • lakatos munkában való jártasság

Amit kínálunk:

    Az Üvegkalmár Plusz. Kft. fontosnak tartja mindenkinél a vállalat értékei szerint megélni a mindennapokat, a magánélet-család egyensúlyát egy őszinte és támogató légkörű vállalatnál.
    Híven elkötelezett egy egységes csapat mellett, ahol mindenkinek szava van és lehetősége az ötletei megosztására és megvalósítására.
    Továbbá:
    • Jó csapat
    • Az új munkatárs beilleszkedésére és betaníttatására figyelmet szentelünk
    • Szaktudáshoz és tapasztalathoz igazodó, Kiemelkedő munkabér
    • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Ipari park utca 11.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.