UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zrt.
  • Az Uniszol-Létesítménygazdálkodási Zrt. debreceni csapatába burkoló vagy kőműves végzettséggel rendelkező karbantartó kollégát keres.

  • Karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az üzemeltetett épületek karbantartása; javítás, hibaelhárítás.
      • Kisebb szakipari és kivitelezési munkák elvégzése.
      • Elvégzett munkák dokumentálása, munkalapok vezetése, napi jelentés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Burkoló vagy kőműves végzettség
      • Legalább 2 éves karbantartási vagy kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat
      • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Debreceni vagy közeli lakóhely

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú stabil munkalehetőség
      • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívást jelentő szakmai feladatok
      • Biztos, stabil vállalati háttér,
      • Béren kívüli juttatások, utazási hozzájárulás, munkaruha, védőfelszerelés, szerszámok és mobiltelefon biztosítása.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Kőműves
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

    Fényképes önéletrajz.