Karbantartó

TŰZEX Kft.

9026 Győr, Ibolya utca 6.

TŰZEX Kft.
Munkatársat keresünk

Karbantartó

pozícióba.
A Tűzex Kft egyéni vállalkozásból alakult át Kft.-vé 1997.évben.
Vállalkozásunk a BM OKF által hivatalosan regisztrált tűzoltó készülékeket javító, forgalmazó cég, amely lefedi az ország egész területét.
További engedélyekkel és vizsgákkal rendelkező tevékenységeink:
  • Tűz-, és munkavédelmi havi szolgáltatás
  • Tűzgátló ajtók felülvizsgálata és karbantartása
  • Füstelvezető ablakok felülvizsgálata és karbantartása
  • Beépített oltórendszerek felülvizsgálata és karbantartása
  • A tűzi-víz hálózat (zárt-nyitott tűzi-víz tárolók, fali-, földalatti-, föld feletti tűzcsapok felülvizsgálata
  • Tűzvédelmi szakvizsgával összefüggő oktatásszervezés; engedélyszám: 26-2/2014/H

Főbb feladatok, munkák:

Tűzoltó eszközök- berendezések felülvizsgálata, karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum érettségi bizonyítvány.
B kategóriás jogosítvány.
Erkölcsi bizonyítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Villanyszerelői, csőszerelői végzettség. Általános gépészeti végzettség.

Amit kínálunk:

Bejelentett bérezés, határozatlan idejű munkaszereződés, szabad hétvége, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.

Karbantartó
TŰZEX Kft.