Ipari kéziszerszámgépek gyártásával foglalkozó megbízónk számára új munkatársakat keresünk Szigetszentmiklósra az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő berendezések karbantartása;
  • A sorok átalakítása, újabbak telepítése során felmerülő elektromos és pneumatikus szerelési munkák elvégzése;
  • Részvétel az új gépek/berendezések üzembe helyezésében;
  • Meghibásodások elhárítása, gépek/berendezések szétbontása-összeszerelése, alkatrészek cseréje;
  • Elektromos- pneumatikus tartalék alkatrészlisták összeállítása.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás;
  • Néhány, vagy több éves szakmai tapasztalat;
  • Számítógépes ismeretek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Villanyszerelő vagy középfokú mechatronikai végzettség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség 2015. év Legjobb Munkahelye díjat elnyert gyárában,
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Bejárás 100%-os támogatása,
  • Sportolási lehetőség,
  • Alapbéren felüli juttatások: cafeteria, bónusz Egyéb információ: Munkarend: 1 műszak (H-P, 07:30-16:00)
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós