Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Stabil hátterű gyártó partnercégünkhöz munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Elektronikus, hidraulikus, pneumatikus rendszerek javítása, karbantartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Gyártóberendezések beállítása, termékváltások és átállások végrehajtása
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása
  • Rendszeres területbejárás – állagmegóvás – hibafeltárás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mechatronikus, villanyszerelő vagy elektroműszerész szakirányú végzettség (mechatronikus végzettség előnyt jelent)
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
  • Három műszakos rend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • erősáramú végzettség, vagy fröccsöntő üzemben szerzett tapasztalat, PLC ismeret, angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Modern, kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Kecskemét, Szabadszállás, Izsák, Ágasegyháza, Helvécia, Matkó, Nagykőrös, Kerekegyháza, Kunszentmiklós

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Feladatok: Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása Elektronikus, hidraulikus, pneumatikus rendszerek javítása, karbantartása Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel Gyártóberendezések beállítása, termékváltások és átállások végrehajtása Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása Rendszeres területbejárás – állagmegóvás – hibafeltárás
  • Elvárások: Mechatronikus, villanyszerelő vagy elektroműszerész szakirányú végzettség (mechatronikus végzettség előnyt jelent) Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat Három műszakos rend vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 4