Trenkwalder Kft.

Nemzetközi hátterű autóipari beszállító partnerünk részére kollégákat keresünk az alábbi munkakörbe Mezőkövesdre:

Karbantartó technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos és mechanikus javítási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés, hibaelhárítás automata és félautomata berendezéseknél
  • Tervezett és nem tervezett karbantartási feladatok ellátása
  • Elvégzett feladatok dokumentálása
  • Együttműködés az illetékes szakterületekkel
  • Műszaki dokumentációk és tervrajzok olvasása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • 3-4 éves karbantartói tapasztalat
  • Számítógép-kezelési ismeretek (MS Office)
  • Nyitottság és készség új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Automata gyártósorok karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Pneumatika- / hidraulika-rendszerek ismerete
  • PLC alapismeret (Siemens, S7)
  • Ipari robot kezelési, karbantartási ismeret
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + 30% műszakpótlék
  • Cafeteria, próbaidőt követően
  • Bejárás támogatás: autó esetén 15 + 5 Ft/km, tömegközlekedés esetén a havi bérlet 100%-a
  • Stabil munkahely, nemzetközi nagyvállalati háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mezőkövesd