A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS (PNY-4598)

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki fejlesztési feladatok elvégzése -koordinálása, műszaki dokumentáció elkészítése;
  • Automatizált cellák folyamatos fejlesztése;
  • Robotprogramok optimalizálása;
  • Karbantartási módszerek fejlesztése;
  • Gépkezelő – karbantartó tréningek megtartása, tematikák előkészítése;
  • 2-3 fő munkavállaló projektek során történő koordinálása;
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki (gépész vagy villamos) végzettség;
  • Több éves, karbantartói területen szerzett releváns tapasztalat;
  • PLC, hidraulika, pneumatika ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár